_MG_2314

Startujemy za:

Jesienne Otulenie

Darmowe 7-dniowe spotkanie z jogą, oddechem i uważnością

Początek jesieni to dobry moment na to, żeby się zatrzymać i zadbać o siebie. Żeby “posprzątać” po lecie, podsumować ten czas i zdecydować co z tego, co przeżyliśmy nas wzmacnia i co zabieramy ze sobą na ciemniejsze i chłodniejsze miesiące, a co postanawiamy zostawić za sobą.
 
To dobry czas na wprowadzenie wspierających ciało i duszę nawyków i rytuałów dbania o siebie oraz na oczyszczenie na wielu poziomach.
 
Zapraszam Cię na 7-dniowe spotkanie z jogą, oddechem i uważnością. Takie wirtualne, u Ciebie w domu. I całkiem za darmo.
 

Wystartowaliśmy 23 września 2022 r

Zapisz się na Wiosenne Przebudzenie

Zapisz się na Wiosenne Przebudzenie już dziś. Otrzymasz Powitalnego Maila a potem, dzień przed startem (czyli 20 marca) kolejnego – z przypomnieniem i materiałami do wydrukowania.

Przez 7 kolejnych dni Wiosennego Przebudzenia będziesz ode mnie dostawać jednego maila z nagraniem oraz informacją o zadaniu na ten dzień. Wszystkie nagrania z Wiosennego Przebudzenia znajdą się również na moim kanale YouTube w dedykowanej playliście. Więc zasubskrybuj mój kanał już teraz (TUTAJ), żeby mieć pewność, że nic Ci nie umknie!

Czym jest Jesienne Otulenie?

Jesienne Otulenie to spotkania na macie, relaksacje i ćwiczenia oddechowe oraz zadania do samodzielnego wykonania. To również proces, przez który Cię przeprowadzę. Przez 7 kolejnych dni będziemy pracować na poziomie ciała, emocji i myśli. Zaproszę Cię na lekcje jogi, oddechu i  uważności. Codziennie dostaniesz też do odrobienia jedno zadanie. Wszystkie praktyki w postaci nagrań video dostaniesz ode mnie w mailu – każdego dnia jeden mail, jedno video i jedno zadanie do zrobienia. A jeśli przegapisz jakiegoś maila to video z danego dnia znajdziesz na moim kanale YouTube w dedykowanej playliście. Nasze jesienne spotkanie jest całkiem za darmo, więc jeśli znasz kogoś, komu przyda się zadbanie o siebie jesienią – dawaj mu/jej śmiało znać!   
_MG_2317

A co znajdę w środku?

3 lekcje jogi

Trzy tematyczne nagrania jogi, w których będziemy pracować z takimi aspektami jak uziemienie, rozluźnienie i wyciszenie.

3 nagrania audio

Medytacja, joga nidra i pranajama. Trzy nagrania, dzięki którym popracujesz ze świadomością oddechu, intencją i odczuciami z ciała.

Karty pracy

Karty pdf do druku z przygotowanymi dla Ciebie zadaniami na każdy dzień.

Codzienne maile

Wysyłane każdego dnia wiadomości, w których przeprowadzę Cię przez cały proces.

IMG_4829-kopia

To wyzwanie jest dla Ciebie jeśli:

O mnie

Mam na imię Dorota. Joga jest ze mną od dawna i była ze mną w różnych momentach mojego życia. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzie – jogę. 

Ok, wchodzę w to! Co mam zrobić?

_MG_2298

Zapisz się na Jesienne Otulenie

Zapisz się na Jesienne Otulenie już dziś. Otrzymasz Powitalnego Maila (a jeśli nie jesteś zapisana/y na mój newsletter, to najpierw przyjdzie do Ciebie prośba o potwierdzenie zapisu).

Potem, dzień przed startem (czyli 22 września) dostaniesz kolejnego maila – z przypomnieniem i materiałami do wydrukowania.

Przez 7 kolejnych dni Jesiennego Otulenia będziesz ode mnie dostawać jednego maila z nagraniem oraz informacją o zadaniu na ten dzień. Wszystkie nagrania z Jesiennego Otulenia znajdą się również na moim kanale YouTube w dedykowanej playliście. Więc zasubskrybuj mój kanał już teraz (TUTAJ), żeby mieć pewność, że nic Ci nie umknie!

Już wystartowaliśmy!

Zapisy na wiosenne przebudzenie są już zamknięte. Zapraszamy na “jesienne otulenie” we wrześniu.