Jesienny detoks

Startujemy za:

Jesienne wyzwanie

Detoks z jogą & uważnością

Początek jesieni to drugi moment w roku (po wczesnej wiośnie), w którym dobrze jest zrobić sobie detoks. Tym razem po to, żeby “posprzątać” po lecie, by podsumować ten czas i zdecydować co z tego, co przeżyliśmy nas wzmacnia i co zabieramy ze sobą na ciemniejsze i chłodniejsze miesiące, a co postanawiamy zostawić za sobą.
 
Zapraszam Cię na 7-dniowe wyzwanie z jogą i uważnością. Na jogowy mini-detoks. Bez diety pudełkowej i bez wyciskarki do soków. I całkiem za darmo. Wystarczy, że zapiszesz się na listę.
 

Startujemy:  6 października 2021r.

Na czym polega wyzwanie?

Przez 7 kolejnych dni będziemy pracować na poziomie ciała, emocji i myśli. Zaproszę Cię na lekcje jogi, oddechu i  uważności. Codziennie dostaniesz też do odrobienia jedno zadanie. 

Spotykamy się każdego dnia o 20:00 w zamkniętej grupie na Facebooku.  

Co jeśli nie masz Facebooka, a bardzo chcesz dołączyć? Jest taka możliwość. Zapisz się na Wyzwanie, a w odpowiedzi na maila z informacjami (i linkiem do grupy) daj mi znać, że Facebooka nie masz. Każde nagranie (po spotkaniu na żywo) dostaniesz ode mnie w postaci linku do YouTube’a.

Jesienny detoks6

A co w środku?

3 lekcje jogi

Trzy spotkania na macie online na żywo; każde dedykowane jednemu z aspektów, z którymi będziemy pracować (ciało, emocje, myśli).

2 spotkania z oddechem

Dwa spotkania online na żywo, podczas których będziemy pracować ze świadomością oddechu.

2 medytacje prowadzone

W pierwszy i ostatni dzień detoksu spotkamy się na prowadzoną medytację na żywo. 

Karty pracy

Przed startem Wyzwania dostaniesz ode mnie karty pdf do druku z przygotowanymi dla Ciebie zadaniami. 

Jesienny detoks3

To wyzwanie jest dla Ciebie jeśli:

O mnie

Mam na imię Dorota. Joga jest ze mną od dawna i była ze mną w różnych momentach mojego życia. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzie – jogę. 

Ok, wchodzę w to! Co mam zrobić?

Jesienny detoks5

Zapisy na jesienne wyzwanie zakończone

Zapisz się na wyzwanie

Totalnie za darmo!