Joga online

Joga Salonowa to sposób na jogę w Twoim domu, w Twojej przestrzeni w moim i innych osób wirtualnym towarzystwie. Spotykamy się online raz w tygodniu na jogę na żywo (Facebook Live). Poza tym dostajesz dostęp do nagrań, z którymi możesz samodzielnie pracować pomiędzy sesjami.

rsz_1120200402_231127_0000
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy

Czym jest Joga Salonowa?

Joga Salonowa to wirtualne studio jogi w postaci zamkniętej grupy na Facebooku, do której dostęp dostajesz na czas trwania swojego abonamentu. Poza sesjami jogi dostajesz też moją wiedzę i uwagę. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące praktyki, będę dostępna w trakcie działania studia starając się wesprzeć Cię dobrym słowem i merytoryczną podpowiedzią. W ramach abonamentu dostajesz:

Zajęcia LIVE

raz w tygodniu zajęcia na żywo (Facebook Live)

Archiwum

dostęp do wszystkich poprzednich nagrań

Medytacja

nagrania relaksacji, medytacji oraz joga nidry

Bonus

dodatkowe nagrania, playlisty do praktyki 

Ile to kosztuje?

79 zł / miesiąc

Jak się zapisać?

1

Wysyłasz maila lub wiadomość (czesc@dorotalipczynska.pl lub Facebook Messenger)

2

Przelewasz opłatę w wysokości 79zł w tytule wpisując “Joga Salonowa” (dane do przelewu znajdziesz poniżej)

3

Ja wysyłam Ci dostęp do grupy i wszystkie potrzebne instrukcje.

4

Ty rozkładasz matę i cieszysz się wspólną praktyką.

Dane do przelewu

Dorota Lipczyńska Meraki
nr konta: 52 1140 2004 0000 3502 7883 5673
Tytuł: Joga Salonowa

Jak to wygląda?

Kiedy odbywają się sesje?

Spotykamy się raz w tygodniu, w czwartki o godzinie 19:00 na 75 min wspólnej praktyki. Nie potrzebujesz nic oprócz maty do jogi (a i bez niej dasz radę!)

Nagrania

Każda sesja jest publikowania zaraz po jej zakończeniu w ramach grupy i dostęp do niej masz przez cały czas trwania swojego abonamentu

Budujemy małą jogową społeczność 🙂

Na forum Grupy (a jest już tu sporo osób!) możesz zadać pytanie, podzielić się opinią albo doświadczeniem. Możesz też wysłać do mnie wiadomość z pytaniem o praktykę, konkretne asany czy inne zagadnienia. Jestem do Twojej dyspozycji.

Dla kogo?

Zajęcia są przeznaczone dla osób, które nie mają żadnych urazów, kontuzji i innych przeciwwskazań do aktywności fizycznej oraz nie są w ciąży. Zapraszam każdego, nawet bez dużego doświadczenia z jogą.

Nie wiesz czy to jest dla Ciebie?

Dlaczego joga online ze mna?

Kwalifikacje

Jestem certyfikowanym nauczycielem RYT200 Yoga Alliance Ashtanga Vinyasa Yoga. Ukończyłam też specjalistyczny kurs Anatomii Jogi. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam też u wielu znakomitych nauczycieli w Polsce i za granicą.

Doświadczenie

Prowadzę zajęcia vinyasa, ashtanga i yin jogi dostosowując ich tematykę i poziom do grupy. Mam doświadczenie w prowadzeniu grup oraz zajęć indywidualnych.

Kocham uczyć!

Mam 9-letnią praktykę własną i po prostu kocham jogę, a jeszcze bardziej kocham uczyć jej innych 🙂

O mnie

We wszystkim co robię, jest dbałość o doświadczenie osoby, która zdecydowała się ze mną wejść na matę. Starannie układam zajęcia, dbam o bezpieczeństwo, komfort i swobodę każdej osoby.  

Mieszkam w Krakowie i jestem mamą 4-letniej dziewczynki. Przez 10 lat pracowałam jako marketing & project manager, a teraz realizuję swoje największe marzenie – uczę jogi. Kocham muzykę i kiedyś będę mieszkać w lesie.

KONTAKt

Napisz do mnie

czesc@dorotalipczynska.pl