reisetopia-2GtM3unjk7U-unsplash (1)

Startujemy za:

Countdown Expired!

#JogaMisja
Sri Lanka

Wyjazd na jogę & relaks

JogaMisja to magiczna, inspirująca i transformująca podróż oraz szczegółowo opracowany 8-dniowy program warsztatów jogi & uważności w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi – lankijskich Tangalle i Sigiriya na Sri Lance.

Zabieramy Was na wyprawę, która powstała z miłości do jogi i do Sri Lanki oraz z chęci podzielenia się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat tej niezwykłej części świata.

Każdego dnia będziemy realizować szczegółowo opracowany program naszych warsztatów jogi i uważności, wygrzewać się na plaży ładując akumulatory po długiej zimie i jeść pyszne, zdrowe jedzenie.

W kameralnej grupie będziemy poznawać narzędzia do samodzielnej pracy, które pozwolą utrwalić i utrzymać efekt, który osiągniemy w trakcie naszej JogaMisji jeszcze długo po powrocie do Polski.

Data wylotu:  17 MARCA 2021r.

Joga na Sri Lance

  • mała grupa
  • piękna lankijska plaża
  • 2 doświadczonych opiekunów – nauczycielka jogi & pilot
  • 14 sesji jogi, technik oddechowych i medytacyjnych
  • 2 niezwykłe miejsca: Tangalle i Sigiriya
  • 7 noclegów w wyjątkowych hotelach
  • jedyna okazja, żeby zobaczyć Sri Lankę bez tłumu turystów

Co Cię czeka na wyjeździe?

Previous slide
Next slide

Joga z Dorotą Lipczyńską

Cześć, mam na imię Dorota i będę prowadzić zajęcia jogi podczas tej niesamowitej wyprawy.

Joga jest ze mną od dawna i była ze mną w różnych momentach mojego życia. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzie – jogę. 

FAQ

często zadawane pytania

Kurs Złap Balans jest przeznaczony dla każdego, kto jest zdrowy i nie ma przeciwskazań do praktyki jogi. Kurs NIE JEST JOGĄ TERAPEUTYCZNĄ. I w związku z tym nie jest odpowiedni dla osób z poważnymi chorobami kręgosłupa oraz dla kobiet w ciąży. Jeśli masz jakieś wątpliwości – skonsultuj swój stan zdrowia z lekarzem, zanim przystąpisz do ćwiczeń fizycznych. 

Nie, zdecydowanie nie wymagam takich umiejętności. Kurs jest dla każdego, kto jest zdrowy i nie ma przeciwwskazań do praktyki jogi. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z jogą.

Nie, niestety nie. Uważam, że bardziej zaawansowane i wymagające pozycje, takie jak stanie na głowie czy szpagat wymagają praktyki pod okiem nauczyciela, na żywo.

Tak, przydałaby Ci się mata do jogi. Poza tym, damy radę bez specjalnego ekwipunku.

Nie, ponieważ chciałabym, żebyś jak najszybciej mogła/mógł poczuć, że w Twoim życiu jest więcej balansu, bez odkładania tego na “kiedyś”. Dlatego też dostęp do kursu otrzymujesz na pięć miesięcy, licząc od daty jego rozpoczęcia, czyli 11.01.2021r.

Wszystkie elementy kursu oprócz filmów, możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet.

Kurs możesz zrobić na dwa sposoby: 

  1. Razem z pozostałymi osobami rozpocząć go 11 stycznia i realizować przez 6 kolejnych tygodni. W tym trybie oprócz dostępu do materiałów na platformie, dostaniesz również zaproszenie na trzy spotkania ze mną i z pozostałymi kursantami, którą odbędą się na platformie Zoom (szczegółowe instrukcje dostaniesz ode mnie w mailu). Potem oczywiście zostajesz z dostępem do materiałów i możesz do nich wracać dowolną ilość razy przez 5 miesięcy.
  2. Całkowicie samodzielnie i we własnym tempie – masz na to w sumie 5 miesięcy, licząc od daty 11.01.2021r., kiedy kurs startuje na platformie.

Po zaksięgowaniu wpłaty, przed startem kursu, dostajesz dostęp do platformy kursowej. Trzy dni przed startem kursu wyślę do Ciebie maila z przypomnieniem o rozpoczęciu. 

Nie, kurs startuje 11 stycznia 2021r. i wtedy opublikowany zostanie pierwszy moduł. Kolejne moduły będą publikowane w kolejnych tygodniach kursu.

Kurs kosztuje 345 zł, a szczegóły dotyczące jego zawartości znajdziesz na tej stronie.

Jasne! Świetny pomysł! Po zakupie kursu napisz do mnie maila na czesc@dorotalipczynska.pl Z ogromną radością przygotuję dla tego szczęśliwca spersonalizowany voucher z informacją o kursie i o tym, jak do niego dołączyć.

Jasne. Kupując kurs daj mi o tym znać. 

Na razie za kurs zapłacić możesz tylko przelewem. Ale już wkrótce możliwe będą tzw. szybkie płatności online.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wyjazdu?

Wyjazd organizuję z moim ukochanym biurem podróży Relaksmisja – wszystkie formalności i zapisy prowadzi właśnie ta ekipa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wyjazdu oraz warunków podróżowania w tym dziwnym czasie zadzwoń lub napisz do nich:

tel: 535-735-257

info@relaksmisja.com