(Re)Startujemy za:

Countdown Expired!

Noworoczny REstart

Zacznij nowy rok z jogą, medytacją i uważnością. Zrób sobie prezent i wejdź w 2023 rok ze spokojną, jasną głową i zrelaksowanym ciałem. 

Kiedy?

Niedziela 1 stycznia 2023 r.

Gdzie?

Online. 

Ile to kosztuje?

49 zł

* Po zapisaniu się, 31 grudnia do końca dnia dostaniesz maila ze wszystkimi informacjami. Praktyka jogi na żywo odbędzie się w niedzielę 1.01 o godz. 19:00 na platformie Zoom.

new year

Na czym polega REstart?

REstart to domowy program na przełom roku. Pomoże Ci podsumować mijający rok i dobrze przygotować się ten, który się zaraz zaczyna.

Znajdziesz w nim nagranie z medytacją, workbook z ćwiczeniami uważnościowymi do samodzielnej pracy oraz praktykę jogi, na którą spotkamy się online, na żywo, w pierwszy dzień Nowego Roku.

Noworoczny REstart jest po to, żeby zatrzymać się na chwilę, pożegnać to, co “stare” i pomóc Ci świadomie otworzyć się na to, co “nowe”. 

Co znajdziesz w środku?

Joga

Na macie skupimy się na uwolnieniu napięć z ciała i  poszukamy w nim przestrzeni. Miękkie, łagodne ruchy, praca z oddechem, fokus i równowaga.

Sesja jogi odbędzie się na żywo w niedzielę 1.01 o godzinie 19:00 na platformie Zoom. Link do spotkania dostaniesz w mailu.

Medytacja

Medytacja, którą dla Ciebie przygotowałam to wywodząca się z tradycji buddyjskiej Metta, czyli medytacja miłującej dobroci. 

Jej nagranie dostaniesz w mailu i możesz ją zrobić w dowolnym momencie. 

Workbook na Nowy Rok

Początek nowego roku to dobry moment na chwilę uważności i zadanie sobie kilku pytań – tych, które pozwolą Ci spojrzeć na miniony rok i pomyśleć o tym, który nadchodzi z nowej perspektywy.

Workbook to pdf z ćwiczeniami, który możesz wydrukować i zrobić samodzielnie. 

O mnie

Joga jest ze mną od dawna i była ze mną w różnych momentach mojego życia. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzie – jogę.