Joga w biurze

Joga, jak żadna inna metoda, poprzez proste ćwiczenia fizyczne i metody oddechowe, jest w stanie efektywnie i w krótkim czasie dotlenić cały organizm oraz “odświeżyć” umysł, co ma natychmiastowy wpływ na redukcję poziomu stresu oraz wzrost produktywności i kreatywności.

Dlaczego joga & medytacja w biurze?

Redukcja stresu

Jest bardzo skutecznym narzędziem wykorzystywanym w programach zarządzania stresem pracowników.

Forma fizyczna

Pomaga rozluźnić napięte mięśnie i rozruszać stawy minimalizując negatywne skutki długotrwałej pozycji siedzącej.

Rozwój osobisty

Jest doskonałym sposobem wsparcia rozwoju osobistego pracowników i wpływa na poziom motywacji.

Jak to wygląda?

Office Yoga to regularne zajęcia jogi i medytacji prowadzone w siedzibie firmy oraz jednorazowe lekcje i warsztaty prowadzone z okazji różnych eventów.

Zajęcia mają charakter otwarty i udział w nich nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani znajomości jogi – są przeznaczone dla każdego – bez względu na poziom zaawansowania.

Joga przy biurku (zajęcia 30-minutowe)

Krótka praktyka jogi, która nie wymaga przebierania się w sportowe ubrania i rozkładania mat. Taka sesja odbywa się np. na krzesłach w sali konferencyjnej i obejmuje: proste techniki oddechowo-koncentracyjne, ćwiczenia rozluźniające i rozciągające (w pozycji siedzącej na krześle lub stojącej) oraz wstęp do medytacji.

Slow Joga (zajęcia 60-minutowe)

Delikatna praktyka jogi na matach, która kończy się dłuższą sesją relaksacyjną przy dźwiękach muzyki. Na czas zajęć zamieniamy salę konferencyjną lub inne pomieszczenie w biurze w przytulną salę do jogi, gdzie dzięki aromaterapii i muzyce możemy stworzyć atmosferę całkowitego rozluźnienia.

Warsztaty (długość do ustalenia)

Forma i tematyka takich spotkań zależą całkowicie od Waszych potrzeb. Możemy spotkać się w siedzibie firmy lub podczas spotkania pracowników poza biurem (impreza integracyjna, hackathon, offsite meetings, team building events, itp.)

Co wyróżnia moją ofertę?

Kwalifikacje

Jestem certyfikowanym nauczycielem RYS200 Yoga Alliance Ashtanga Vinyasa Yoga.

Ubezpieczenie

Posiadam ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) dla nauczycieli jogi.

Faktura

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i mogę wystawić fakturę.

Sprzęt

Posiadam wysokiej jakości sprzęt jogowy (maty, kostki, paski, koce, itp.) wykonany z ekologicznych materiałów.

Doświadczenie

Przez lata pracowałam jako marketing & project manager – potrafię zaadresować typowe dolegliwości pracowników biurowych.

KONTAKt

Masz pomysł na ciekawy event w twojej firmie, a może chciałbyś żeby pracownicy mieli regularne zajęcia w trakcie godzin pracy? Porozmawiajmy!

czesc@dorotalipczynska.pl

tel: 791-982-240