Joga_Doris-89web

Kurs startuje za:

Countdown Expired!

EDYCJA III

Kurs
"Złap balans!"

Mniej stresu, więcej z życia.

6-tygodniowy kurs dla każdego, kto chce mieć bardziej harmonijne i zbalansowane życie oraz chce się nauczyć, jak radzić sobie ze stresem. Praktyka jogi, techniki oddechowe, koncentracyjne i medytacyjne oraz proste narzędzia do pracy z napięciem i podpowiedzi, jak małymi zmianami podnieść jakość swojego życia. Dużo wiedzy i tyle samo praktyki!

Edycja III wystartowałą:  9 stycznia 2022 r.

Joga_Doris-63web

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

O czym jest ten kurs?

“Złap balans!” to stworzony w całości przeze mnie kurs, który da Ci wiedzę na temat tego jak powiązane są ze sobą ciało, oddech, emocje i myśli oraz jak dzięki jodze możesz wprowadzić do swojego życia więcej spokoju, koncentracji i uważności. I lepiej radzić sobie ze stresem.

W “Złap balans!” wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu jogi (filozofia jogi, anatomia jogi, nauczanie jogi) i medytacji i łączę ją z doświadczeniem ponad 10-letniej pracy jako marketing & project manager w branży IT. Do programu zaprosiłam również gości, którzy uzupełniają go o wiedzę z zakresu neuropsychologii, planowania fizjoterapi, mindfulness i medycyny alternatywnej. 

Opinie uczestników

O czym jest ten kurs?

Balans. Równowaga. Self-care. Osiędbanie. Więcej czasu dla siebie. Mniej stresu. Zdrowe życie. Lepszy sen. Lepszy seks. Sprawniejsze ciało. Zdrowsze relacje. Fajniejsze życie. Czy coś z tej listy z Tobą rezonuje?

Myślę, że jeśli jesteś tu i to czytasz, to jest duża szansa, że tak.

“Złap balans!” to stworzony w całości przeze mnie kurs, który da Ci wiedzę na temat tego jak powiązane są ze sobą ciało, oddech, emocje i myśli oraz jak dzięki jodze możesz wprowadzić do swojego życia więcej spokoju, koncentracji i uważności.

W “Złap balans!” wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu jogi (filozofia jogi, anatomia jogi, nauczanie jogi) i medytacji i łączę ją z doświadczeniem ponad 10-letniej pracy jako marketing & project manager w branży IT.

maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy
maz_granatowy

Co dostanę kupując kurs?

Kupując kurs dostajesz dostęp do platformy, na której umieszczone zostaną wszystkie materiały video, audio oraz pliki pdf.

Dostęp ten otrzymujesz na 6 miesięcy, licząc od daty rozpoczęcia kursu.

W trakcie trwania kursu odbędzie się także  7 dodatkowych spotkania live ze mną i z pozostałymi uczestnikami, w trakcie których będzie można podzielić się swoimi obserwacjami, zadać pytania czy wyjaśnić różne kwestie dotyczące kursowych materiałów. Pięć z tych spotkań odbędą się z zaproszonymi ekspertami. A w trakcie pierwszego i ostatniego spotkania zaproszę Cię na medytację prowadzoną na żywo.

7 modułów

5 modułów merytorycznych oraz moduł rozgrzewkowy i moduł bonusowy.

21 nagrań video

12 nagrań jogi o zróżnicowanym poziomie i 9 nagrań mini-wykładów.

5 nagrań audio

Joga nidra, body scan, techniki relaksacyjne i medytacje do pobrania na telefon lub komputer.

7 spotkań live!

7 spotkań na żywo na Facebook Live ze mną i z zaproszonymi ekspertami.

5 ekspertek

Goście, którzy w spotkaniach online opowiedzą o fascynujących rzeczach z zakresu ajurwedy, neuropsychologii, fizjoterapii, oddechu i planowania.

6-miesięczny dostęp

Dostęp do kursu na pół roku licząc od daty starty kursu.

dedykowane materiały

Materiały pdf do każdego modułu kursu (teoria i zadania do samodzielnego zrobienia).

wsparcie merytoryczne

Moja uwaga i wsparcie merytoryczne (mailem i w grupie na Facebooku) przez cały czas trwania kursu.

grupa na Facebooku

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest forum naszej małej społeczności.

Moduł "Ciało"

Pojęcie asany, czyli pracy z ciałem. Uważnościowa praca z ciałem.

Moduł "Oddech"

Oddech w praktyce jogi. Nauka pranajamy, czyli technik oddechowo-koncentracyjnych.

Moduł "Emocje"

Relacje ciało - emocje. Zarządzanie stresem. Techniki relaksacyjne.

Moduł "Umysł"

Wprowadzenie do medytacji - teoria i praktyka. Medytacje prowadzone.

Moduł "Flow"

Wprowadzenie do praktyki Mindfulness, czyli medytacji uważności.

Moduł Bonusowy

Podsumowanie kursu i materiały uzupełniające.

O mnie

Joga jest ze mną od dawna i była ze mną w różnych momentach mojego życia. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzie – jogę. 

Ekspertki w tej edycji

Sprawdź mnie

Nie znamy się jeszcze? Nie masz pewności, czy dogramy się na macie? Totalnie rozumiem, nie wszyscy lubią randki w ciemno. Tu możesz zobaczyć krótką praktykę ze mną.

Kup kurs

Niestety zakończyliśmy już sprzedaż kursu. Jeśli chcesz dostać informacje gdy ruszy następna edycja, napisz do mnie.

Jest grudzień, czas Mikołajów i świątecznych choinek. Czas dawania prezentów – sobie i bliskim. Dlatego do 27 grudnia mam dla Ciebie kurs “Złap balans!” w super świątecznej cenie!

Dodatkowo, jeśli masz ochotę zrobić ten kurs wraz z kimś bliskim, możesz też kupić kurs w opcji “jeden dla mnie, drugi dla przyjaciela” i podarować jeden dostęp komuś, kogo bardzo lubisz. Kup kurs dla siebie i napisz do mnie maila (czesc@dorotalipczynska.pl) z informacją komu chcesz sprezentować drugi kurs. Dostaniesz ode mnie specjalny kod zniżkowy umożliwiający dokupienie drugiego kursu dla bliskiej osoby w cenie 90 zł!

czesc@dorotalipczynska.pl

Kurs dostępny w specjalnej promocyjnej cenie jeszcze przez:

Countdown Expired!

Złap balans

6-tygodniowy kurs online
PLN720
PLN 380
 • 7 modułów
 • 12 lekcji
 • 19 nagrań video
 • 7 spotkań online na żywo
 • 5 spotkań z gośćmi specjalnymi
 • nagrania audio
 • materiały do ćwiczeń w PDF
 • prywatna grupa na Facebooku
 • dostęp do kursu przez 6 miesięcy
Promocja!

Kup kurs

Jest grudzień, czas Mikołajów i świątecznych choinek. Czas dawania prezentów – sobie i bliskim. Dlatego do 24 grudnia mam dla Ciebie kurs “Złap balans!” w dwóch świątecznych opcjach
Możesz kupić kurs w obniżonej cenie (i np. zrobić prezent sobie). Możesz też kupić kurs w opcji “1 dla Ciebie, a drugi dla przyjaciela” i podarować jeden dostęp komuś, kogo bardzo lubisz. Kupując kurs w prezencie dostajesz ode mnie spersonalizowany voucher prezentowy. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila i podasz mi szczegóły.

"Złap balans"

6-tygodniowy kurs online w niższej świątecznej cenie
PLN345
PLN 295
 • 6 modułów
 • 12 lekcji
 • 12 nagrań jogi
 • wykłady video
 • nagrania audio
 • materiały do ćwiczeń w PDF
 • spotkania za Zoomie
 • dostęp do kursu przez 5 miesięcy
do 24.XII

"Złap balans...

...z przyjacielem." 6-tygodniowy kurs online dla Ciebie i kogoś kogo lubisz
PLN 345
 • 6 modułów
 • 12 lekcji
 • 12 nagrań jogi
 • wykłady video
 • nagrania audio
 • materiały do ćwiczeń w PDF
 • spotkania za Zoomie
 • dostęp do kursu przez 5 miesięcy
do 24.XII

FAQ

często zadawane pytania

Kurs Złap Balans jest przeznaczony dla każdego, kto jest zdrowy i nie ma przeciwskazań do praktyki jogi. Kurs NIE JEST JOGĄ TERAPEUTYCZNĄ. I w związku z tym nie jest odpowiedni dla osób z poważnymi chorobami kręgosłupa oraz dla kobiet w ciąży. Jeśli masz jakieś wątpliwości – skonsultuj swój stan zdrowia z lekarzem, zanim przystąpisz do ćwiczeń fizycznych. 

Nie, zdecydowanie nie wymagam takich umiejętności. Kurs jest dla każdego, kto jest zdrowy i nie ma przeciwwskazań do praktyki jogi. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z jogą.

Nie, niestety nie. Uważam, że bardziej zaawansowane i wymagające pozycje, takie jak stanie na głowie czy szpagat wymagają praktyki pod okiem nauczyciela, na żywo.

Tak, przydałaby Ci się mata do jogi. Poza tym, damy radę bez specjalnego ekwipunku.

Nie, zupełnie nie. Cały kurs odbywa się na specjalnej kursowej platformie. A materiały, które pojawiają się w grupie na Facebooku dostajesz ode mnie mailem.

Nie, ponieważ chciałabym, żebyś jak najszybciej mogła/mógł poczuć, że w Twoim życiu jest więcej balansu, bez odkładania tego na “kiedyś”. Dlatego też dostęp do kursu otrzymujesz na sześć miesięcy, licząc od daty jego rozpoczęcia, czyli 09.01.2022r.

Wszystkie elementy kursu oprócz filmów, możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet.

Kurs możesz zrobić na dwa sposoby: 

 1. Razem z pozostałymi osobami rozpocząć go 9 stycznia i realizować przez 6 kolejnych tygodni. W tym trybie oprócz dostępu do materiałów na platformie, dostaniesz również zaproszenie na pięć spotkań ze mną, zaproszonymi gośćmi i z pozostałymi kursantami, którą odbędą się w dedykowanej grupie na Facebooku (szczegółowe instrukcje dostaniesz ode mnie w mailu). Potem oczywiście zostajesz z dostępem do materiałów i możesz do nich wracać dowolną ilość razy przez 6 miesięcy.
 2. Całkowicie samodzielnie i we własnym tempie – masz na to w sumie 6 miesięcy, licząc od daty 09.01.2022 r., kiedy kurs startuje na platformie.

Po zaksięgowaniu wpłaty, przed startem kursu, dostajesz dostęp do platformy kursowej. Trzy dni przed startem kursu wyślę do Ciebie maila z przypomnieniem o rozpoczęciu. 

Nie, kurs startuje 9 stycznia 2022 r. i wtedy opublikowany zostanie pierwszy moduł. Kolejne moduły będą publikowane w kolejnych tygodniach kursu.

Jasne! Świetny pomysł! Po zakupie kursu napisz do mnie maila na czesc@dorotalipczynska.pl Z ogromną radością przygotuję dla tego szczęśliwca spersonalizowany voucher z informacją o kursie i o tym, jak do niego dołączyć.

Jasne. Zanim kupisz kurs, daj mi o tym znać. Najlepiej mailem na czesc@dorotalipczynska.pl

Za kurs możesz zapłacić przelewem (online lub tradycyjnym) lub BLIKIEM. 

KONTAKt

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat kursu online?

czesc@dorotalipczynska.pl

Hej!
Ale super, że tu jesteś!

Dziękuję, że chcesz dołączyć do kursu “Złap balans!” Świetny wybór.

Nie mam jeszcze zintegrowanych płatności na stronie (mój sztab super specjalistów z NASA nad tym pracuje!),  więc jeszcze przez chwilę za kurs można zapłacić tylko przelewem.

Wypełnij proszę poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą i prześlę wszystkie informacje dotyczące płatności.