_MG_2314

Startujemy za:

Countdown Expired!

Jesienna Odnowa

Joga, oddech i uważność. Twój home retreat online.

Jesień jest bardzo o zwolnieniu tempa i kumulacji energii. To wspaniały czas na budowanie życia utkanego z małych rzeczy – z radości, zachwytu, śmiechu, wdzięczności, z drobnych, odżywczych nawyków.

Motywem przewodnim Jesiennej Odnowy jest zadbanie o siebie, zwolnienie w zabieganiu, znalezienie dla siebie przestrzeni.

Zapraszam Cię na spotkanie z jogą, oddechem i mindfulness. Takie wirtualne, u Ciebie w domu. Zapraszam Cię na twój home retreat online.

Zapisz się na Wiosenne Przebudzenie

Zapisz się na Wiosenne Przebudzenie już dziś. Otrzymasz Powitalnego Maila a potem, dzień przed startem (czyli 20 marca) kolejnego – z przypomnieniem i materiałami do wydrukowania.

Przez 7 kolejnych dni Wiosennego Przebudzenia będziesz ode mnie dostawać jednego maila z nagraniem oraz informacją o zadaniu na ten dzień. Wszystkie nagrania z Wiosennego Przebudzenia znajdą się również na moim kanale YouTube w dedykowanej playliście. Więc zasubskrybuj mój kanał już teraz (TUTAJ), żeby mieć pewność, że nic Ci nie umknie!

Czym jest Jesienna Odnowa?

Jesienna Odnowa to spotkania na macie, medytacje i ćwiczenia oddechowe oraz zadania do samodzielnego wykonania. To również proces, przez który Cię przeprowadzę. 

Tegoroczna Jesienna Odnowa jest o odwadze robienia rzeczy (nowych? inaczej? a może nie robienia właśnie?) i wdzięczności za to, co już jest. 

Będziemy poruszać się po kilku kluczowych obszarach, takich jak relacje, ćwiczenia fizyczne, aktywność intelektualna, dobre odżywianie oraz sen i sprawdzać co w nich jest dla nas dobre, wzmacniające, potrzebne, a co dobrze byłoby zmienić lub zostawić. 

Będziemy pracować nad kontaktem z ciałem, emocjami i ze zmysłami. Spotykać się na macie, medytować, spacerować, pisać. 

Przygotowałam dla Ciebie miejsce dla twojej uważnej pracy, która wzmocni Cię i odżywi przed długimi zimowymi miesiącami. 

_MG_2317

A co znajdę w środku?

3 lekcje jogi

Trzy tematyczne nagrania jogi: krótka praktyka dla bioder, nieco bardziej wymagająca praktyka przygotowująca do pozycji Tancerza oraz przyjemna (i łatwa do zapamiętania) sekwencja na rozruch całego ciała.

4 nagrania audio

To pliki audio do pobrania i  samodzielnej pracy – joga nidra, oraz trzy medytacje (medytacja oddechu, medytacja lądująca oraz medytacja Metta)

Karty pracy​

To tak naprawdę 40-stronicowy workbook do samodzielnej pracy. Znajdziesz w nim zadania, refleksje i podpowiedzi.

Grupa na WhatsApp

Miejsce wymiany i wsparcia, pomysłów i dobrych słów dla wszystkich uczestniczek Jesiennej Odnowy.

IMG_4829-kopia

To wyzwanie jest dla Ciebie jeśli:

Czy to jest w ogóle dla mnie?

Wiele kobiet żyje dziś w stanie “pracyzmu”, ogólnie gloryfikowanej produktywności, w której samorozwój i gonitwa za jeszcze lepszą wersją siebie wypaczyły znaczenie tych słów. Jesteśmy jak małe robociki, które wmawiają sobie, że żyją pełnią życia. A przecież nie jesteśmy maszynami – należymy do świata przyrody, który jest cykliczny. Mamy swoje momenty rozkwitu i momenty przestoju. Jesień jest takim czasem w roku, gdy dobrze jest się zatrzymać i zastanowić się nad tym: co jest dla mnie dobre? co mnie wzmacnia? czego chciałabym więcej? a czego właśnie mniej?

Jeśli czytając to, czujesz coś ciepłego w brzuchu (w może w klatce piersiowej, a może za oczami – emocje chowają się w różnych miejscach) to Jesienna Odnowa jest dla Ciebie. Zapraszam 🙂

_MG_2327

O mnie

Mam na imię Dorota. Przez 10 lat pracowałam jako marketing i project manager, tworząc projekty, w których ważne było wielowymiarowe doświadczenie użytkownika. Wartość tę zabrałam ze sobą do mojego nowego zawodu. Prowadząc warsztaty, kursy, czy ucząc na zajęciach zawsze myślę o Twoim doświadczeniu. Dbam o każdy detal i tworzę przestrzeń, w której możesz się rozwinąć.

Po latach pracy z ludźmi stworzyłam metodę, która bazuje na ruchu wywodzącym się z jogi, na pracy z oddechem oraz na mindfulness łącząc te trzy elementy w system budowania dobrego życia.

Uczę z serca i z powołania. Uczę, bo zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie. Teraz mam do tego świetne narzędzia – jogę, oddech i uważność.

OK, jak to działa?

_MG_2298

Zapisz się na Jesienne Otulenie

Zapisz się na Jesienne Otulenie już dziś. Otrzymasz Powitalnego Maila (a jeśli nie jesteś zapisana/y na mój newsletter, to najpierw przyjdzie do Ciebie prośba o potwierdzenie zapisu).

Potem, dzień przed startem (czyli 22 września) dostaniesz kolejnego maila – z przypomnieniem i materiałami do wydrukowania.

Przez 7 kolejnych dni Jesiennego Otulenia będziesz ode mnie dostawać jednego maila z nagraniem oraz informacją o zadaniu na ten dzień. Wszystkie nagrania z Jesiennego Otulenia znajdą się również na moim kanale YouTube w dedykowanej playliście. Więc zasubskrybuj mój kanał już teraz (TUTAJ), żeby mieć pewność, że nic Ci nie umknie!

Już wystartowaliśmy!

Zapisy na wiosenne przebudzenie są już zamknięte. Zapraszamy na “jesienne otulenie” we wrześniu.

Jesienna Odnowa

kurs online
PLN 249
  • Workbook z zadaniami w formacie pdf
  • 3 tematyczne lekcje jogi
  • Nagranie joga nidry (plik audio)
  • 3 nagrania medytacji
  • Grupa na WhatsApp
  • Moje wsparcie (mail oraz grupa Whatsapp)
  • Playlista z muzyką na Spotify