Wyjazdy jogowe​

Warsztaty jogi połączone z odpoczynkiem i regeneracją w pięknych miejscach, z dala od miasta to idealny sposób na to, żeby rozpocząć swoją przygodę z jogą lub pogłębić swoją praktykę. Poza tym wyjazd z jogą, nawet jeśli tylko na weekend, to jak długie wakacje.

Wyjazdy w 2023

Root to Rise

Data: 9-12.03.2023

Oczyszczenie. Odnowa. Odżywienie.
Marcowe warsztaty w Nieprześni to praca z ciałem, oddechem i emocjami.Ten warsztat jest dla każdego, kto czuje, że na końcówce zimy “jedzie na oparach”. Pozwoli Ci zatrzymać się w uważnej obserwacji i ruszyć w nową porę roku z nową energią.

Move & Expand

Data: 18-21.05.2023

Laboratorium ruchu i oddechu.
Majowy warsztat w Nieprześni jest o ruchu i rozwoju, o sile i energii. Wspólnie poszukamy jak najbardziej wszechstronnej drogi rozwoju poprzez pracę z ciałem i oddechem.Będziemy się wzmacniać, (po)ruszać, pracować z siłą i mobilnością.

Letnie zanurzenie. Mind & Body Camp

Data: 6-9.07.2023

Długi weekend z jogą, relaksem i medytacją jest dla każdego, komu marzy się relaks w starym jabłoniowym sadzie, pływanie w stawie, spanie w domu z naturalnych materiałów i pyszne lokalne jedzenie. Joga, medytacja, zanurzenie w przyrodzie, pełny relaks i zadbanie o swój dobrostan. 
 

Melt & Meditate. Warsztaty na koniec lata.

Data: 14-17.09.2023

Warsztaty dla zapracowanych i zabieganych kobiet. Dla tych, którzy z powodu stresu czują dużo napięcia, kiepsko śpią i mają problem z koncentracją. Praca w kameralnym gronie na poziomie ciała i umysłu dla pełnej regenracji. Joga, oddech i medytacja.

 

Kobiecy weekend z jogą i ajurwedą

Data: 5-8.10.2023

Wyjątkowe warsztaty dla kobiet, podczas których poznasz sekrety kobiecej biologii (cykl menstruacyjny, menopauza, gospodarka hormonalna), a za pomocą narzędzi oferowanych przez jogę i ajurwedę zbudujesz zdrową relację z własnym ciałem, emocjami i umysłem. Zapraszamy razem z Patrycją Sadowską z Ayu Healing.

Jogamisja Sri Lanka

Listopad 2023

Po raz czwarty już jedziemy na Sri Lankę na JogaMisję – czyli wyprawę na jogę, relaks i przygody, którą organizuję z najlepszą ekipą Relaksmisji. Będzie dużo praktyki, lekcje surfingu dla chętnych w jednej z najpiękniejszych surferskich miejscówek, ajurwedyjskie masaże i pyszne jedzenie.

KONTAKt

Chcesz zapytać o któryś z wyjazdów? Albo zarezerwować sobie miejsce? Napisz do mnie:

czesc@dorotalipczynska.pl