Wyjazdy jogowe​

Warsztaty jogi i uważnego ruchu połączone z odpoczynkiem i regeneracją w pięknych miejscach, z dala od miasta to idealny sposób na to, żeby rozpocząć swoją przygodę z jogą lub pogłębić swoją praktykę. Poza tym wyjazd z jogą, nawet jeśli tylko na weekend, to jak długie wakacje.

Wyjazdy w 2024

Root to Rise

Data: 21-24.03.2024

Obecność. Odnowa. Odżywienie.
Marcowe warsztaty w Nieprześni to praca z ciałem, oddechem i emocjami.Ten warsztat jest dla każdej kobiety, która czuje, że na końcówce zimy “jedzie na oparach”. Pozwoli Ci zatrzymać się w uważnej obserwacji i ruszyć w nową porę roku z nową energią.

Move & Expand

Data: 23-26.05.2024

Laboratorium ruchu i oddechu.
Majowy warsztat w Nieprześni jest o ruchu i rozwoju, o sile i energii. Wspólnie poszukamy jak najbardziej wszechstronnej drogi rozwoju poprzez pracę z ciałem i oddechem.Będziemy się wzmacniać, (po)ruszać, pracować z siłą i mobilnością.

Letnie zanurzenie. Mind & Body Camp

Data: 4-7.07.2024

Długi weekend z jogą, relaksem i medytacją jest dla kobiet, którym marzy się relaks w starym jabłoniowym sadzie, pływanie w stawie, spanie w domu z naturalnych materiałów i pyszne lokalne jedzenie. Joga, medytacja, zanurzenie w przyrodzie, pełny relaks i zadbanie o swój dobrostan. 
 

Melt & Meditate. Warsztaty na koniec lata.

Data: 12-15.09.2024 Turnus 1

Warsztaty dla zapracowanych i zabieganych kobiet. Dla tych, które z powodu stresu czują dużo napięcia, kiepsko śpią i mają problem z koncentracją. Praca w kameralnym gronie na poziomie ciała i umysłu dla pełnej regeneracji. Joga, oddech i medytacja. TURNUS 1.

 

Melt & Meditate. Warsztaty na koniec lata.

Data: 19-22.09.2024 Turnus 2

Warsztaty dla zapracowanych i zabieganych kobiet. Dla tych, które z powodu stresu czują dużo napięcia, kiepsko śpią i mają problem z koncentracją. Praca w kameralnym gronie na poziomie ciała i umysłu dla pełnej regeneracji. Joga, oddech i medytacja. TURNUS 2.

 

Jogamisja Indonezja

Październik / listopad 2024

To już siódma wyprawa pod znakiem #Jogamisja. I znów jedziemy do Indonezji. Tym razem na magiczne Bali i rajską wyspę Nusa Lembongan. Zapraszam na wyjątkową wyprawę na jogę, relaks i przygody, którą organizuję z najlepszą ekipą Relaksmisji

KONTAKt

Chcesz zapytać o któryś z wyjazdów? Albo zarezerwować sobie miejsce? Napisz do mnie:

czesc@dorotalipczynska.pl